Over ons

We style, you sell

"We style, you sell" is ons motto.

Style at Home startte in 2010 en verhuurt meer dan 400 tijdelijke inrichtingen per jaar. Modelappartementen, kijkwoningen en leegstaande panden maken we sfeervol en gezellig. We laten ruimtes groter ogen en zetten de pluspunten van het vastgoed in de kijker.

Sinds 2014 werken we ook met Kartonnen meubelen. Vastgoedstyling werd hierdoor betaalbaar voor makelaars en huiseigenaars. Box in Office is ons nieuwste project bestemd voor de kantorenmarkt.

Ons team:

Manou Rottiers

Manou Rottiers - Bezieler en doener

manou@styleathome.be

Enthousiaste en gedreven ondernemer. Economist van opleiding met passie voor interieur en inrichten. Actief netwerker, ook wel Manon Carton genoemd.

Pia Pavlin

Pia Pavlin - Ruimte tovenaar en oog voor detail

pia@styleathome.be

Gespecialiseerd in het combineren van kleur en materialen. Heeft een geweldig ruimtelijk inzicht en een scherp oog voor detail. Houdt van onverwachte situaties en heeft veel geduldige passie.

Dominique Vermeulen

Dominique Vermeulen - Lieve doener met goede smaak

dominique@styleathome.be

Straffe lieve madam met goede smaak, weet van aanpakken. Stijlvolle dame, houdt van lekker eten en mooie dingen.

Ingrid Vermerght

Ingrid Vermerght - Stijlbewaker en goede smaakmaker

ingrid@styleathome.be

Innemende persoonlijkheid, knappe salesmadam en huisstylist. Economist van opleiding met feeling voor decoratie en interieur. Bezieler van Box in Office, geeft aan een leeg kantoor passionele schwung.

Severine Dewulf

Severine Dewulf - Interior Designer

severine@styleathome.be

Knappe lieve lady met oog voor detail en afwerking, gespecialiseerd in het omtoveren van uw huis tot een gezellige thuis.

Sofie Heerwegh

Sofie Heerwegh - Knap en stijlvol

sofie.heerwegh@styleathome.be

Fijne knappe dame van aanpakken houdt. Heeft oog voor detail en streeft naar stijlvol aankleden.

Paul Natens

Paul Natens - Rekenwonder en Operationeel expert

paul@styleathome.be

Bewaakt de resultaten en onze cashflow. Burgi van opleiding en griezelig sterk in operations. Speelt met excel en cijfertjes en is gespecialiseerd in kostenbeheersing.

Kris Beeldens

Kris Beeldens - Commerciele en vriendelijke pitbull

kris@styleathome.be

Enthousiaste klanten-zoekmachine voor de lineaire groei. KMO management van opleiding met een commerciële feeling. Kris zit graag onder de mensen en heeft passie voor ondernemen en ondernemers.

Cathy Janssens

Cathy Janssens - Administratief wonder

cathy@styleathome.be

Administratieve duizendpoot, zet de puntjes op de i. Houdt van aanpakken en heeft een groot hart voor dieren.

Eugène Januarius

Eugène Januarius - Gezellige handige helper

eugene@styleathome.be

Leuke vriendelijke persoonlijkheid. Onze flexibele helper, springt bij waar nodig. Prima fotograaf met oog voor detail.

Stagiair(e)

Stagiair(e) - Creatieve toffe Stagiair(e)

Wij hebben altijd plaats voor spontane stagiaires. Studeer je architectuur, interieurvormgeving en/of heb je passie voor interieur? Houd je ervan om nieuwe dingen te leren en met ons mee te lopen? Neem contact op 0477 39 76 95.